AWdtv veld

Uitslagen

Stand
Uitslagen
Programma
Korfbal Competitie Overzicht | standen2223zaal

De standen in de poules van AW.DTV, Amsterdam

Korfbal League 2 (zaal)
1Tempo 1320146062(-2)
1DeetosSnel 1320145751(6)
1DSC 1320147664(12)
1Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1320146963(6)
1Oost-Arnhem 1320147867(11)
1AW.DTV 1320144348(-5)
7HKC 1310227777(0)
7TOP 1310224950(-1)
7TOP | IAA fresh 1310225961(-2)
10Fiks 1300306186(-25)
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
1SCO | European Aerosols 2110021712(5)
1Heerenveen 2110021814(4)
1DVO | Accountor 3110022821(7)
1AW.DTV 2110022313(10)
5OVVO 2100101418(-4)
5Dindoa 2100101217(-5)
5Wit-Blauw | Green Organics 2100102128(-7)
5Groen Geel | IJskoud de Beste 3100101323(-10)
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
1Pernix 3110022412(12)
1KVA 4110021912(7)
1Fiks 3110021613(3)
1AW.DTV 3110021713(4)
5KZ Danaiden 3100101316(-3)
5BEP 3100101317(-4)
5Haarlem 2100101219(-7)
5Swift 3100101224(-12)
Midweek poule 016 (zaal)
1VIKO / Het Bosch MW2110021913(6)
1DKV / Aurora MW1110021712(5)
3KVA MW10000000(0)
3HKC MW10000000(0)
3AW.DTV MW10000000(0)
6OVVO MW1100101217(-5)
6Tempo MW2100101319(-6)
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
1LDODK | Rinsma Fashion A1220046430(34)
1DVO | Accountor A1220045830(28)
3KZ | Thermo4U A1210124336(7)
3Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1210124239(3)
3DOS '46 A1210123947(-8)
3AW.DTV A1210123354(-21)
7Spirit A1200202945(-16)
7AVO A1200203461(-27)
A-junioren 2e klasse E (zaal)
1Groen Geel | IJskoud de Beste A211002169(7)
1Atlantis A111002125(7)
1Apollo A1110022210(12)
4ZKC '31 / ZKV A10000000(0)
4Haarlem A10000000(0)
6Blauw-Wit A110010916(-7)
6Rapid A110010512(-7)
6AW.DTV A2100101022(-12)
Breedtekorfbal Junioren poule 023 (zaal)
1AW.DTV A311002125(7)
1KZ | Thermo4U A41100274(3)
1VZOD A1110021211(1)
4Groen Geel | IJskoud de Beste A30000000(0)
5Swift A1100101112(-1)
5ZKV / ZKC '31 A21001047(-3)
5Helios A210010512(-7)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 031 (zaal)
1Sporting West C111002102(8)
1AW.DTV C11100284(4)
1Fiducia C21100264(2)
4Badhoevedorp C10000000(0)
5OVVO C21001046(-2)
5Rohda C11001048(-4)
5Atlantis C110010210(-8)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 08 (zaal)
1AW.DTV D111002162(14)
1Oranje Nassau D11100281(7)
3ZKC '31 D20000000(0)
3Celeritas D10000000(0)
5OKV D21001018(-7)
5HBC D110010216(-14)
F-pupillen poule 031 (zaal)
1Haarlem F211002122(10)
1WWSV F11100275(2)
3BEP F21010155(0)
3Badhoevedorp F21010155(0)
5Groen Geel | IJskoud de Beste F30000000(0)
6AW.DTV F11001057(-2)
6Purmer F110010212(-10)
Korfbal Competitie Overzicht | programma2223zaal

Wedstrijdprogramma voor de vereniging AW.DTV in Amsterdam

120 wedstrijden geselecteerd

week 48 : van dinsdag 29 november 2022 t/m maandag 5 december 2022
wo 30/11 20:00BK32738OVVO MW1 - AW.DTV MW1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 3/12 20:00WK10176AW.DTV 1 - Fiks 1Zeeburgereiland in AmsterdamA. Klingenberghistorieroute
za 3/12 18:15WK12504AW.DTV 2 - OVVO 2Zeeburgereiland in AmsterdamGijs van Garderenhistorieroute
za 3/12 15:05WK13215AW.DTV 3 - Haarlem 2Zeeburgereiland in AmsterdamGert Dingemanshistorieroute
za 3/12 16:30WK15224AW.DTV A1 - DVO | Accountor A1Zeeburgereiland in AmsterdamAgnes de Boerhistorieroute
za 3/12 13:50WK18653AW.DTV A2 - Atlantis A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 3/12 13:40BK35002VZOD A1 - AW.DTV A3Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 3/12 11:30BK35413Celeritas D1 - AW.DTV D1Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute
za 3/12 09:00BK35528Groen Geel | IJskoud de Beste F3 - AW.DTV F1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 49 : van dinsdag 6 december 2022 t/m maandag 12 december 2022
di 6/12 21:10BK32790DKV / Aurora MW1 - AW.DTV MW1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 10/12 20:00WK10181DSC 1 - AW.DTV 1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 10/12 13:15WK12520AW.DTV 2 - DVO | Accountor 3Zeeburgereiland in AmsterdamPH. Treephistorieroute
za 10/12 11:50WK13277AW.DTV 3 - Fiks 3Zeeburgereiland in AmsterdamA. Houtmanhistorieroute
za 10/12 14:45WK15232AW.DTV A1 - DOS '46 A1Zeeburgereiland in AmsterdamH. Bakkerhistorieroute
za 10/12 16:15WK18691AW.DTV A2 - Haarlem A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 10/12 17:35BK27633AW.DTV A3 - KZ | Thermo4U A4Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 10/12 10:45BK24971AW.DTV C1 - Badhoevedorp C1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 50 : van dinsdag 13 december 2022 t/m maandag 19 december 2022
di 13/12 20:30WK10186AW.DTV 1 - Tempo 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
vr 16/12 20:30BK33067AW.DTV MW1 - HKC MW1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 17/12 19:00WK12528Heerenveen 2 - AW.DTV 2Blauw-Wit hal in HeerenveenTheo Stamhistorieroute
za 17/12 13:05WK13300KVA 4 - AW.DTV 3De Meerkamp in AmstelveenK. de Vrieshistorieroute
za 17/12 18:45WK15236AVO A1 - AW.DTV A1Marsdijk in AssenR. Kleinhuishistorieroute
za 17/12 16:30WK18701Rapid A1 - AW.DTV A2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 17/12 11:30BK31942AW.DTV A3 - ZKV / ZKC '31 A2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 17/12 12:05BK23383Atlantis C1 - AW.DTV C1De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 17/12 09:00BK35433ZKC '31 D2 - AW.DTV D1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 17/12 10:30BK35532AW.DTV F1 - Purmer F1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 51 : van dinsdag 20 december 2022 t/m maandag 26 december 2022
za 24/12 12:00WK10246AW.DTV 1 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 24/12 10:15WK15270AW.DTV A1 - KZ | Thermo4U A1Zeeburgereiland in AmsterdamM. Moorenhistorieroute
week 1 : van dinsdag 3 januari 2023 t/m maandag 9 januari 2023
za 7/1 17:15WK10189Oost-Arnhem 1 - AW.DTV 1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/1 15:45BK27407Groen Geel | IJskoud de Beste A3 - AW.DTV A3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 2 : van dinsdag 10 januari 2023 t/m maandag 16 januari 2023
do 12/1 21:15BK33049VIKO / Het Bosch MW2 - AW.DTV MW1Helsdingen in VianenSem Schipperhistorieroute
za 14/1 20:00WK10196AW.DTV 1 - HKC 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 18:10WK12636AW.DTV 2 - Dindoa 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 16:50WK13725AW.DTV 3 - Pernix 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 15:20WK15290AW.DTV A1 - Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 14:00WK18958AW.DTV A2 - Blauw-Wit A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 17:15BK27600Swift A1 - AW.DTV A3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 13:00BK22997AW.DTV C1 - Fiducia C2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 12:00BK35411AW.DTV D1 - Oranje Nassau D1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/1 12:00BK35522AW.DTV F1 - Groen Geel | IJskoud de Beste F3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 3 : van dinsdag 17 januari 2023 t/m maandag 23 januari 2023
vr 20/1 20:30BK33034AW.DTV MW1 - Tempo MW2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/1 20:00WK10197Dalto | Klaverblad Verzekeringen 1 - AW.DTV 1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 21/1 14:30WK12548AW.DTV 2 - SCO | European Aerosols 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/1 16:00WK13386AW.DTV 3 - Swift 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/1 12:55WK15246AW.DTV A1 - LDODK | Rinsma Fashion A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/1 11:30WK18754AW.DTV A2 - Groen Geel | IJskoud de Beste A2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/1 12:15BK24609OVVO C2 - AW.DTV C1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/1 10:05BK35531Badhoevedorp F2 - AW.DTV F1De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
week 4 : van dinsdag 24 januari 2023 t/m maandag 30 januari 2023
do 26/1 19:30BK33195KVA MW1 - AW.DTV MW1Emergohal in Amstelveenhistorieroute
za 28/1 20:00WK10206DeetosSnel 1 - AW.DTV 1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 28/1 19:00WK12642Wit-Blauw | Green Organics 2 - AW.DTV 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 28/1 20:10WK13754KZ Danaiden 3 - AW.DTV 3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 28/1 16:40WK15294KZ | Thermo4U A1 - AW.DTV A1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 28/1 11:35WK18972ZKC '31 / ZKV A1 - AW.DTV A2De Tref in Zaandamhistorieroute
za 28/1 12:30BK24644AW.DTV C1 - Sporting West C1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 28/1 09:00BK35526Purmer F1 - AW.DTV F1De Vaart in Purmerendhistorieroute
week 5 : van dinsdag 31 januari 2023 t/m maandag 6 februari 2023
di 31/1 20:00BK33062HKC MW1 - AW.DTV MW1Hoograven in Utrechthistorieroute
za 4/2 19:00WK10211AW.DTV 1 - TOP | IAA fresh 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 17:15WK12620AW.DTV 2 - Groen Geel | IJskoud de Beste 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 14:15WK13664AW.DTV 3 - BEP 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 15:45WK15282AW.DTV A1 - Spirit A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 13:00WK18920AW.DTV A2 - Apollo A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 11:30BK35008AW.DTV A3 - VZOD A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 11:15BK23719Rohda C1 - AW.DTV C1Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 4/2 10:00BK35420HBC D1 - AW.DTV D1De Waterakkers in Heemskerkhistorieroute
za 4/2 11:00BK35527WWSV F1 - AW.DTV F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 6 : van dinsdag 7 februari 2023 t/m maandag 13 februari 2023
vr 10/2 20:30BK33137AW.DTV MW1 - OVVO MW1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/2 20:00WK10216AW.DTV 1 - TOP 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/2 18:30WK12562OVVO 2 - AW.DTV 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 11/2 14:20WK13444Haarlem 2 - AW.DTV 3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 11/2 13:40WK15253DVO | Accountor A1 - AW.DTV A1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 11/2 14:15WK18780Atlantis A1 - AW.DTV A2De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 11/2 15:25BK31948ZKV / ZKC '31 A2 - AW.DTV A3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 11/2 11:30BK35429AW.DTV D1 - Celeritas D1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/2 11:30BK35529AW.DTV F1 - Haarlem F2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 7 : van dinsdag 14 februari 2023 t/m maandag 20 februari 2023
vr 17/2 20:30BK32922AW.DTV MW1 - DKV / Aurora MW1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 18/2 18:25WK10220Fiks 1 - AW.DTV 1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 18/2 19:50WK12486DVO | Accountor 3 - AW.DTV 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 18/2 15:10WK13153Fiks 3 - AW.DTV 3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 18/2 16:25WK15216DOS '46 A1 - AW.DTV A1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 18/2 16:15WK18611Haarlem A1 - AW.DTV A2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 18/2 12:20BK28904AW.DTV A3 - Swift A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 18/2 10:05BK24188Badhoevedorp C1 - AW.DTV C1De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 18/2 10:00BK35530BEP F2 - AW.DTV F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 8 : van dinsdag 21 februari 2023 t/m maandag 27 februari 2023
za 25/2 20:00WK10226AW.DTV 1 - DSC 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 9 : van dinsdag 28 februari 2023 t/m maandag 6 maart 2023
za 4/3 20:00WK10231Tempo 1 - AW.DTV 1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 4/3 11:00BK35426OKV D2 - AW.DTV D1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
week 10 : van dinsdag 7 maart 2023 t/m maandag 13 maart 2023
za 11/3 19:00WK10236AW.DTV 1 - Oost-Arnhem 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 17:30WK12660AW.DTV 2 - Heerenveen 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 14:40WK13818AW.DTV 3 - KVA 4Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 16:00WK15302AW.DTV A1 - AVO A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 13:25WK19012AW.DTV A2 - Rapid A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 15:30BK28604KZ | Thermo4U A4 - AW.DTV A3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 11/3 12:20BK25232AW.DTV C1 - Atlantis C1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 11:20BK35438AW.DTV D1 - ZKC '31 D2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 11/3 11:20BK35524AW.DTV F1 - BEP F2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 11 : van dinsdag 14 maart 2023 t/m maandag 20 maart 2023
vr 17/3 20:30BK33273AW.DTV MW1 - VIKO / Het Bosch MW2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 18/3 20:00WK10241HKC 1 - AW.DTV 1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 18/3 17:00WK12580Dindoa 2 - AW.DTV 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 18/3 19:30WK13511Pernix 3 - AW.DTV 3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 18/3 16:30WK15262Dalto | Klaverblad Verzekeringen A1 - AW.DTV A1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 18/3 12:50WK18823Blauw-Wit A1 - AW.DTV A2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 18/3 10:35BK28222AW.DTV A3 - Groen Geel | IJskoud de Beste A3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 18/3 12:00BK24246Fiducia C2 - AW.DTV C1Europahal in VleutenFiducia 3historieroute
za 18/3 11:00BK35424Oranje Nassau D1 - AW.DTV D1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 18/3 11:10BK35523Haarlem F2 - AW.DTV F1Kennemer Sportcentrum in HaarlemEsmee Rooseboomhistorieroute
week 12 : van dinsdag 21 maart 2023 t/m maandag 27 maart 2023
wo 22/3 20:00BK32974Tempo MW2 - AW.DTV MW1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 25/3 18:20WK12684SCO | European Aerosols 2 - AW.DTV 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/3 17:00WK13907Swift 3 - AW.DTV 3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 25/3 12:00WK19069Groen Geel | IJskoud de Beste A2 - AW.DTV A2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 25/3 12:30BK25060AW.DTV C1 - OVVO C2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 25/3 11:30BK35427AW.DTV D1 - OKV D2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 25/3 11:30BK35525AW.DTV F1 - Badhoevedorp F2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
week 13 : van dinsdag 28 maart 2023 t/m maandag 3 april 2023
vr 31/3 20:30BK32984AW.DTV MW1 - KVA MW1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 14:15WK12596AW.DTV 2 - Wit-Blauw | Green Organics 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 15:45WK13572AW.DTV 3 - KZ Danaiden 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 12:45WK18866AW.DTV A2 - ZKC '31 / ZKV A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 11:30BK28166AW.DTV A3 - Helios A2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 1/4 12:15BK24115Sporting West C1 - AW.DTV C1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen2223zaal

Uitslagen van de vereniging AW.DTV in Amsterdam

12 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 47 : van dinsdag 22 november 2022 t/m maandag 28 november 2022
TOP 1- AW.DTV 111 - 16
Groen Geel | IJskoud de Beste 3- AW.DTV 213 - 23
BEP 3- AW.DTV 313 - 17
Spirit A1- AW.DTV A118 - 19
Apollo A1- AW.DTV A222 - 10
Helios A2- AW.DTV A35 - 12
AW.DTV C1- Rohda C18 -   4
AW.DTV D1- HBC D116 -   2
AW.DTV F1- WWSV F15 -   7
week 46 : van dinsdag 15 november 2022 t/m maandag 21 november 2022
TOP | IAA fresh 1- AW.DTV 112 - 13
LDODK | Rinsma Fashion A1- AW.DTV A136 - 14
week 45 : van dinsdag 8 november 2022 t/m maandag 14 november 2022
AW.DTV 1- DeetosSnel 114 - 25