Uitslagen

Standen


Programma




Korfbal Competitie Overzicht | programma1718zaal









Wedstrijdprogramma voor de vereniging AW.DTV in Amsterdam

99 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
za 16/12 20:30 WK14130 AW.DTV 2 - TOP / SolarCompleet 3 Gaasperdam in Amsterdam A. den Ouden historie route
za 16/12 17:30 WK17962 AW.DTV 4 - Swift 4 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 16/12 19:00 WK18162 AW.DTV A1 - AVO A1 Gaasperdam in Amsterdam RL Zwart historie route
za 16/12 16:15 WK19474 AW.DTV A2 - Synergo A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 16/12 15:15 BK20025 AW.DTV B1 - Aurora B2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 16/12 14:15 BK27575 AW.DTV D1 - Haarlem D1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 16/12 13:00 BK36938 AW.DTV E1 - DKV Victoria E1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
za 16/12 12:00 BK32150 AW.DTV F1 - Badhoevedorp F1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
zo 17/12 15:30 WK11813 AW.DTV 1 - SCO 1 Gaasperdam in Amsterdam Patrick Peeters historie route
zo 17/12 13:50 WK14775 AW.DTV 3 - SCO 3 Gaasperdam in Amsterdam M. Kuif historie route
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
za 23/12 11:10 BK20044 Velocitas B3 - AW.DTV B1 De Does in Leiderdorp historie route
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
za 6/1 19:00 WK11745 Groen Geel 1 - AW.DTV 1 Groen-Geelhal in Wormer historie route
za 6/1 16:20 WK14061 DVO / Accountor 3 - AW.DTV 2 DVO-hal in Bennekom H. Ruitenbeek historie route
za 6/1 15:35 WK18093 Groen Geel A1 - AW.DTV A1 Groen-Geelhal in Wormer GJ. Visser historie route
za 6/1 17:05 WK19028 Telstar A1 - AW.DTV A2 De Slag in Hoevelaken historie route
za 6/1 10:45 BK18493 Argus B1 - AW.DTV B1 Aetsveld in Weesp historie route
za 6/1 11:15 WK21508 Tweemaal Zes C1 - AW.DTV C1 De Vierstee in Maartensdijk historie route
za 6/1 14:00 BK28868 Rohda D1 - AW.DTV D1 Ookmeer in Amsterdam historie route
za 6/1 12:15 BK40107 SDO D2 - AW.DTV D2 De Vosse in Hillegom historie route
za 6/1 09:00 BK33890 Furore E1 - AW.DTV E1 Het Trias in Krommenie historie route
zo 7/1 13:10 WK14504 OWK 2 - AW.DTV 3 Rodenburghal in Leek R. Kloosterman historie route
zo 7/1 10:00 WK17277 OKV 5 - AW.DTV 4 Oostzaan in Oostzaan historie route
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
za 13/1 17:00 WK11821 AW.DTV 1 - Unitas / Perspectief 1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 13/1 15:15 WK14138 AW.DTV 2 - Unitas / Perspectief 2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 13/1 13:30 WK18170 AW.DTV A1 - Unitas / Perspectief A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 13/1 12:10 WK19526 AW.DTV A2 - KVA A2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 13/1 09:20 WK21302 Blauw-Wit C1 - AW.DTV C1 Blauw-Wit hal in Amsterdam historie route
za 13/1 13:35 BK28934 KVA D1 - AW.DTV D1 De Meerkamp in Amstelveen historie route
za 13/1 14:00 BK38216 AW.DTV D2 - Oranje Nassau D1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
za 13/1 13:00 BK37279 AW.DTV E1 - Blauw-Wit E1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
za 13/1 12:00 BK32346 AW.DTV F1 - TOP / SolarCompleet F2 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
zo 14/1 14:30 WK14807 AW.DTV 3 - HKV / Ons Eibernest 3 Gaasperdam in Amsterdam historie route
zo 14/1 13:15 WK18046 AW.DTV 4 - BEP 4 Gaasperdam in Amsterdam Marc Post historie route
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
za 20/1 20:40 WK11716 Tweemaal Zes 1 - AW.DTV 1 De Vierstee in Maartensdijk historie route
za 20/1 16:45 WK14385 De Wâlden 3 - AW.DTV 3 De Hege Walden in Oentsjerk historie route
za 20/1 14:45 WK18063 De Meeuwen A1 - AW.DTV A1 Meeuwen-hal in Putten historie route
za 20/1 11:30 WK20439 Sparta A1 - AW.DTV A2 Watergoor in Nijkerk historie route
za 20/1 15:05 BK17858 Blauw-Wit B2 - AW.DTV B1 Blauw-Wit hal in Amsterdam historie route
za 20/1 14:15 WK21259 AW.DTV C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 20/1 15:20 BK26216 AW.DTV D1 - EKVA D1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 20/1 12:00 BK25691 Kleine Sluis D1 - AW.DTV D2 Veerburg in Anna Paulowna historie route
za 20/1 12:15 BK29616 Oranje Nassau F1 - AW.DTV F1 De Pijp in Amsterdam historie route
zo 21/1 14:30 WK14032 KZ / Hiltex 3 - AW.DTV 2 De Koog in Koog ad Zaan historie route
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
za 27/1 14:40 WK18164 DVO / Accountor A1 - AW.DTV A1 DVO-hal in Bennekom historie route
za 27/1 10:25 WK19482 DOS A1 - AW.DTV A2 De Vierstee in Maartensdijk historie route
za 27/1 09:25 WK21351 DOS C1 - AW.DTV C1 De Vierstee in Maartensdijk historie route
za 27/1 10:00 BK27267 DKV Victoria D1 - AW.DTV D1 Diemen in Diemen historie route
za 27/1 11:00 BK26029 Stormvogels D2 - AW.DTV D2 De Zien in Uitgeest Senioren 1 historie route
za 27/1 09:00 BK37051 KZ / Hiltex E2 - AW.DTV E1 De Koog in Koog ad Zaan historie route
za 27/1 12:20 BK32186 Triaz F1 - AW.DTV F1 De Pijp in Amsterdam historie route
zo 28/1 16:30 WK11815 Nic. / Alfa-college 1 - AW.DTV 1 Alfa College in Groningen historie route
zo 28/1 14:40 WK14132 Nic. / Alfa-college 2 - AW.DTV 2 Alfa College in Groningen historie route
zo 28/1 13:00 WK14780 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - AW.DTV 3 De Twine in Grou/Reduzum M. Ziel historie route
zo 28/1 12:05 WK17991 Aurora 2 - AW.DTV 4 Kennemer Sportcentrum in Haarlem historie route
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
za 3/2 20:30 WK18154 AW.DTV A1 - DOS '46 A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 19:00 WK19422 AW.DTV A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 17:55 BK18700 AW.DTV B1 - Rohda B1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 16:50 WK21466 AW.DTV C1 - KVA C1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 15:45 BK29026 AW.DTV D1 - Swift D1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 14:40 BK25994 AW.DTV D2 - Badhoevedorp D1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 13:35 BK36535 AW.DTV E1 - ZKV E1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/2 13:35 BK31939 AW.DTV F1 - Sporting West F1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
zo 4/2 16:15 WK11805 AW.DTV 1 - Wageningen 1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
zo 4/2 14:30 WK14122 AW.DTV 2 - Blauw-Wit 3 Gaasperdam in Amsterdam historie route
zo 4/2 13:10 WK14743 AW.DTV 3 - Groen Geel 3 Gaasperdam in Amsterdam historie route
zo 4/2 17:35 WK17888 AW.DTV 4 - Zaandam Zuid 2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
za 10/2 19:00 WK11753 AW.DTV 1 - Rohda 1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 17:15 WK14070 AW.DTV 2 - Rohda 2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 20:25 WK14535 AW.DTV 3 - Heerenveen 3 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 15:35 WK18102 AW.DTV A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 14:10 WK20428 AW.DTV A2 - Tweemaal Zes A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 13:10 BK20209 AW.DTV B1 - TOP / SolarCompleet B6 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 12:10 WK21517 AW.DTV C1 - Victum / War Child C1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 11:10 BK28657 AW.DTV D1 - KVA D1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/2 14:00 BK25820 AW.DTV D2 - Purmer D1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
za 10/2 13:00 BK34256 AW.DTV E1 - EKVA E1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
za 10/2 12:00 BK30612 AW.DTV F1 - EKVA F1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
zo 11/2 13:15 WK17358 AW.DTV 4 - Purmer 2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
za 17/2 19:00 WK14109 TOP / SolarCompleet 3 - AW.DTV 2 De Korf in Sassenheim historie route
za 17/2 15:40 WK17770 Swift 4 - AW.DTV 4 Oostenburg in Amsterdam historie route
za 17/2 16:15 WK18142 AVO A1 - AW.DTV A1 Marsdijk in Assen historie route
za 17/2 16:30 WK19341 Synergo A1 - AW.DTV A2 De Dreef in Utrecht historie route
za 17/2 11:15 BK19591 Aurora B2 - AW.DTV B1 Kennemer Sportcentrum in Haarlem historie route
za 17/2 14:40 BK26377 Haarlem D1 - AW.DTV D1 Kennemer Sportcentrum in Haarlem Jesper historie route
za 17/2 12:00 BK36016 DKV Victoria E1 - AW.DTV E1 Diemen in Diemen historie route
za 17/2 10:05 BK31629 Badhoevedorp F1 - AW.DTV F1 De Sporthoeve in Badhoevedorp historie route
zo 18/2 14:30 WK11793 SCO 1 - AW.DTV 1 De Oolde Steense in Wolvega historie route
zo 18/2 12:50 WK14692 SCO 3 - AW.DTV 3 De Oolde Steense in Wolvega historie route
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
za 3/3 20:00 WK11721 AW.DTV 1 - Groen Geel 1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/3 18:15 WK14038 AW.DTV 2 - DVO / Accountor 3 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 3/3 17:15 BK40113 AW.DTV D2 - SDO D2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
za 10/3 14:15 WK18070 AW.DTV A1 - Groen Geel A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/3 18:45 WK18876 AW.DTV A2 - Telstar A1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/3 17:45 BK17985 AW.DTV B1 - Argus B1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/3 16:45 WK21481 AW.DTV C1 - Tweemaal Zes C1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/3 15:45 BK28467 AW.DTV D1 - Rohda D1 Gaasperdam in Amsterdam historie route
za 10/3 12:00 BK32839 AW.DTV E1 - Furore E1 Gymzaal SG Reigersbos in Amsterdam historie route
zo 11/3 14:30 WK14407 AW.DTV 3 - OWK 2 Gaasperdam in Amsterdam historie route
zo 11/3 13:15 WK17034 AW.DTV 4 - OKV 5 Gaasperdam in Amsterdam historie route